![](http://sports.ert.gr/wp-content/uploads/2017/08/stefanidi_katerina_london2017-1021x580.jpg)
Φυσικά η Κατερίνα Στεφανίδη παγkόσμια πρωταθλήτρια στο άλμα επι κοντω,για την άνεση που κέρδισε τις αντιπάλους της!
![Αποτέλεσμα εικόνας για αριεσ μεριτ](http://www.all-athletics.com/files/imagecache/photos_big/photos/Aries%20Merritt%20-%20Berlin%20WCH%20Day%205.jpg)
Πρώτος στη σειρά του(ημιτελικά) ήταν ο σπουδαίος Αμερικανός Άριες Μέριτ με 13.16..ο αθλητής αυτός έκανε πρόσφατα μεταμόσχευση νεφρού..παρόλα αυτά ,διεκδικεί ένα ακόμη παγκόσμιο χρυσό μετάλλιο στα 110μ εμπόδια!!
![Αποτέλεσμα εικόνας για dafne schippers](http://www.all-athletics.com/files/imagecache/photos_big_nowm/photos/Dafne_biografie_0.jpg)
Η Δάφνη Σκίππερς ..δείτε την στην 8η σειρά να 'καλπάζει' και απο 8η να τερματίζει τελικά τρίτη στον τελικό 100μ γυναικών...
Ενώ τα φώτα επικεντρώθηκαν στις δύο πρώτες αθλήτριες,εμάς μας εντυπωσιάζει η Σκίππερς επίσης για το ήθος ,το στύλ,την ομορφιά της και το τελικό 'πακέτο' που διαθέτει η Ολλανδή υπεραθλήτρια...
'Ερυθραί Κεφαλαί'
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ
Οι αναρτήσεις που γίνονται από το διαδίκτυο τα κείμενα και οι φωτογραφίες (με σχετική σημείωση της πηγής) θεωρούμε ότι είναι δημόσια.Αναρτήσεις η αναδημοσιεύσεις, από άλλες πηγές που αναρτώνται σε αυτό το blog εκφράζουν αυτούς που τις υπογράφουν.Αν υπάρχουν πνευμ.δικαιώματα παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αφαίρεση τους(των αναρτήσεων ή αναδημοσιεύσεων).Ενημερώστε μας άμεσα εάν θίγεστε απο κάποια ανάρτηση ώστε να την αφαιρέσουμε.
Εισαγωγικός Σχολιασμός (μπλέ γράμματα)
Σε ορισμένες αναρτήσεις υπάρχει περίπτωση σαν πρόλογος να υπάρχει δικός μας σχολιασμός.Αυτή είναι η δική μας άποψη για το θέμα και δεν υποχρεώνουμε κανέναν να την διαβάσει...
---
Τα σχόλια αντιπροσωπεύουν την προσωπική γνώμη των συγγραφέων τους και όχι αυτή του newspull.Μη κόσμια και προσβλητικά σχόλια θα διαγράφονται όπου αυτά εντοπίζονται(ενημερώστε μας και εσείς εάν χρειαστεί).