![Φωτογραφία του χρήστη Εξωραιστικος συλλογος Πορτο Γερμενου.](https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26169551_1459761554149258_5709597831243946434_n.jpg?oh=2789610c7e6de11dfb717cb01c9c7081&oe=5AFCE5B6)
Ανήμερα των Φώτων και μετά τον Αγιασμό των υδάτων στο Λιμάνι του Πόρτο Γερμενό,κόπηκε η πίτα του Συλλόγου από τον Πρόεδρο Δ.Σ κο Λιάρο Παναγιώτη παρουσία των
μελών του Δ.Σ και με τις ευλογίες του Αρχιμανδρίτη Χριστοφόρου Καραμπόκη.
Την τελετή ετίμησαν με την παρουσία τους, η Δήμαρχος Μάνδρας-Ειδυλίας κα Γιάννα Κριεκούκη, οι Αντιδήμαρχοι κα Παπακωνσταντίνου Α. και Δρίκος Σ., ο ειδικός
Σύμβουλος κος Πλουμπής Κ.,οι ανεξάρτητοι Σύμβουλοι κα Ρουμελιώτη Ε. και ο κος Γκιόκας Ι., οι Πρόεδροι των Εξωραίστικών Συλλόγων «Αγ. Νεκταρίου», « Μύτικα», «Ασπρα Σπίτια» κου Μιχαλιτσιάνου Π., Καλαμίτση Κ. και Μακρόπουλου Γ. αντίστοιχα, αρκετών φίλων και μελών του Συλλογου μας.
![Φωτογραφία του χρήστη Εξωραιστικος συλλογος Πορτο Γερμενου.](https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26169968_1459762120815868_2649447995412174981_n.jpg?oh=11707d397a60c990bc572e9bfb0ec51c&oe=5AE306FC)
![Φωτογραφία του χρήστη Εξωραιστικος συλλογος Πορτο Γερμενου.](https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26239289_1459765820815498_2584855885861621879_n.jpg?oh=d21129a5cb7e007808f3cbb47d5ab22d&oe=5AFCA166)
![Φωτογραφία του χρήστη Εξωραιστικος συλλογος Πορτο Γερμενου.](https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26230213_1459767234148690_2994345759864718284_n.jpg?oh=870073955c33e79304af40f3a95559b9&oe=5AB60703)
![Φωτογραφία του χρήστη Εξωραιστικος συλλογος Πορτο Γερμενου.](https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26239545_1459766097482137_653664446699167551_n.jpg?oh=240f8ec5d35f335f6b2c4650ce2fdda4&oe=5AE5308A)
Εξωραιστικος συλλογος Πορτο Γερμενου/facebook
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ
Οι αναρτήσεις που γίνονται από το διαδίκτυο τα κείμενα και οι φωτογραφίες (με σχετική σημείωση της πηγής) θεωρούμε ότι είναι δημόσια.Αναρτήσεις η αναδημοσιεύσεις, από άλλες πηγές που αναρτώνται σε αυτό το blog εκφράζουν αυτούς που τις υπογράφουν.Αν υπάρχουν πνευμ.δικαιώματα παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αφαίρεση τους(των αναρτήσεων ή αναδημοσιεύσεων).Ενημερώστε μας άμεσα εάν θίγεστε απο κάποια ανάρτηση ώστε να την αφαιρέσουμε.
Εισαγωγικός Σχολιασμός (μπλέ γράμματα)
Σε ορισμένες αναρτήσεις υπάρχει περίπτωση σαν πρόλογος να υπάρχει δικός μας σχολιασμός.Αυτή είναι η δική μας άποψη για το θέμα και δεν υποχρεώνουμε κανέναν να την διαβάσει...
---
Τα σχόλια αντιπροσωπεύουν την προσωπική γνώμη των συγγραφέων τους και όχι αυτή του newspull.Μη κόσμια και προσβλητικά σχόλια θα διαγράφονται όπου αυτά εντοπίζονται(ενημερώστε μας και εσείς εάν χρειαστεί).