![](https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-1/p200x200/1233432_596905373681422_1475445652_n.jpg?oh=7dec829c2c9be084a0c6dc62fdc4fc09&oe=5A8516D6)
Πραγματικός κυκλώνας οι Πλαταιές εφέτος επέστρεψαν δυναμικά και πάνε για την πρωτιά...Μετά την εντυπωσιακή 3-5 εκτός έδρας νίκη με τα Οινόφυτα,αντιμετωπίζουν τον Κεραυνό Αγ Θωμά εντός έδρας.Ο αγώνας
αναμένεται να είναι ντέρμπυ,γιατι και ο Κεραυνός προέρχεται απο νίκη με το ευρύ σκόρ 4-1 απέναντι στην Ελλοπία..
Η Βαθμολογία μέχρι τώρα(στοιχεία απο σελίδα Ε.Π.Σ Βοιωτίας):
κατάταξη βαθμολογία
1 Θεσπιακός Α.O 9
2 Πλαταιών Α.Ο. 7
3 Ελλοπιακός Α.Ο. 6
4 Επαμεινώνδας Α.Ο. 6
5 - Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο. 5
6 Λεονταρίου Α.Σ. 5
7 Ελεώνας Α.Ε.Σ. 4
8 Πελοπίδας 2004 ΑΣ 3
9 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. 3
10 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. 1
11 Οινοφύτων ΠΑΣ 1
12 Χωστίων Α.Σ. 0
Εντωμεταξύ όμως,με χορό θα περάσουν την 28η Οκτωβρίου εκεί στις Πλαταιές...
![Φωτογραφία του χρήστη Αθλητικος Ομιλος Πλαταιων 1977.](https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22491522_1602025213169428_1507416817538904370_n.jpg?oh=712097bc4f81f73d1a610ebd6c728651&oe=5A77AA0A)
φωτογραφίες απο την σελίδα facebook
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ
Οι αναρτήσεις που γίνονται από το διαδίκτυο τα κείμενα και οι φωτογραφίες (με σχετική σημείωση της πηγής) θεωρούμε ότι είναι δημόσια.Αναρτήσεις η αναδημοσιεύσεις, από άλλες πηγές που αναρτώνται σε αυτό το blog εκφράζουν αυτούς που τις υπογράφουν.Αν υπάρχουν πνευμ.δικαιώματα παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αφαίρεση τους(των αναρτήσεων ή αναδημοσιεύσεων).Ενημερώστε μας άμεσα εάν θίγεστε απο κάποια ανάρτηση ώστε να την αφαιρέσουμε.
Εισαγωγικός Σχολιασμός (μπλέ γράμματα)
Σε ορισμένες αναρτήσεις υπάρχει περίπτωση σαν πρόλογος να υπάρχει δικός μας σχολιασμός.Αυτή είναι η δική μας άποψη για το θέμα και δεν υποχρεώνουμε κανέναν να την διαβάσει...
---
Τα σχόλια αντιπροσωπεύουν την προσωπική γνώμη των συγγραφέων τους και όχι αυτή του newspull.Μη κόσμια και προσβλητικά σχόλια θα διαγράφονται όπου αυτά εντοπίζονται(ενημερώστε μας και εσείς εάν χρειαστεί).