Παρουσία της Αντιδημάρχου Μάνδρας-Ειδυλλίας-Ερυθρών κ.Αγγελικής Παπακωνσταντίνου και πολλών προσκυνητών απο τις Ερυθρές ,Πλαταιές απο το Καπαρέλλι,Θήβα,Αθήνα αλλά και απο την Σαλαμίνα,έγινε η κοπή πίτας στην Ι.Μ Προφήτη Ηλία Ερυθρών.Πλούσια κεράσματα και δώρα είχαν οι Πατέρες της Ιεράς Μονής για όλους τους προσκυνητές.
Ο κόσμος θα ήταν ακόμη περισσότερος όμως λόγω του χιονιού στον δρόμο υπήρχε δυσκολία στην πρόσβαση με αποτέλεσμα πολλά οχήματα να μην καταφέρουν να φτάσουν στο Μοναστήρι.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiPhn7I6YVqoOSrV45Rao1u3iqOmFq0nJNMdZDh1OWUJe3jZppAxkjFkbPjv3tXKzI3qyYrYPiYPEXrjlVXJxZFzYB0KPnIieUgEdyErmJkPsdIkz7qI4wB_6haHIoiB57O665P7rSaY3wg/s400/IMG-5cbff55d4e17215b83066a39b0d5cc32-V.jpg)
Μπορείτε να δείτε περισσότερες φωτογραφίες εδώ
newspull.gr
Δείτε επίσης:
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ
Οι αναρτήσεις που γίνονται από το διαδίκτυο τα κείμενα και οι φωτογραφίες (με σχετική σημείωση της πηγής) θεωρούμε ότι είναι δημόσια.Αναρτήσεις η αναδημοσιεύσεις, από άλλες πηγές που αναρτώνται σε αυτό το blog εκφράζουν αυτούς που τις υπογράφουν.Αν υπάρχουν πνευμ.δικαιώματα παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αφαίρεση τους(των αναρτήσεων ή αναδημοσιεύσεων).Ενημερώστε μας άμεσα εάν θίγεστε απο κάποια ανάρτηση ώστε να την αφαιρέσουμε.
Εισαγωγικός Σχολιασμός (μπλέ γράμματα)
Σε ορισμένες αναρτήσεις υπάρχει περίπτωση σαν πρόλογος να υπάρχει δικός μας σχολιασμός.Αυτή είναι η δική μας άποψη για το θέμα και δεν υποχρεώνουμε κανέναν να την διαβάσει...
---
Τα σχόλια αντιπροσωπεύουν την προσωπική γνώμη των συγγραφέων τους και όχι αυτή του newspull.Μη κόσμια και προσβλητικά σχόλια θα διαγράφονται όπου αυτά εντοπίζονται(ενημερώστε μας και εσείς εάν χρειαστεί).